Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Żar - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana Bełchatów

Bełchatów(Żar + 14 km)

99 000 zł1 586 m² 62,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca na dom? Marzysz o spokojnej okolicy z dala od zgiełku a jednocześnie blisko miasta? Mam dla Ciebie ciekawą propozycję! Działka budowlana o powierzchni 1586m2 oddalona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Konopnickiej

Rząśnia(Żar + 12 km)

520 000 zł10 069 m² 51,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki nr 694/3 w Rząśni Podstawowe informacje: numer działki: 694/3 Identyfikator: 100905_2.0013.694/3 Powierzchnia: 10 069 m Wymiary: długość 280 m szerokość na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa przy lesie

Gałkowice Stare(Żar + 19 km)

540 000 zł75 000 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferuję do sprzedaży piękne gospodarstwo położone w zacisznej okolicy. Powierzchnia: -5 ha ziemi ornej, -2,5 ha lasów Dojazd drogą asfaltową i gruntową. W skład siedliska wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

64 900 zł605 m² 107,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z kameralnym zadrzewieniem w sąsiedztwie kompleksów leśnych. Atrakcyjna lokalizacja - w zasięgu oddziaływania aglomeracji łódzkiej, sąsiedztwo miejscowości gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Szczerców

Szczerców(Żar + 6 km)

185 360 zł5 438 m² 34,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Ponad pół hektara możliwości - Działka w Szczercowie, obręb Tatar Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą na sprzedaż - przestronna nieruchomość gruntowa niezabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Wólka Łękawska

Wólka Łękawska(Żar + 14 km)

153 800 zł3 845 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedania działkę w Wólce Łękawskiej ( gmina Bełchatów). Działka o powierzchni 3845m2 (wymiary ok.15 szerokości i 255 głębokości)m) w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

89 360 zł1 000 m² 89,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w Łobudzicach, w powiecie Bełchatowskim, województwie łódzkim. 3 działki o powierzchniach 1000 mkw, 1200 mkw oraz 1379 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Chabielice-Kolonia

Chabielice-Kolonia(Żar + 7 km)

65 000 zł1 309 m² 49,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działek budowlanych w miejscowości Chabielice-Kolonia, województwo łódzkie Szukasz idealnego miejsca do budowy swojego wymarzonego domu? Oferujemy na sprzedaż dwie działki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Pomiary

Pomiary(Żar + 20 km)

29 900 zł900 m² 33,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta prywatna, zakup bezpośrednio od właściciela, działka budowlana w malowniczym miejscu Pomiary.Ta nieruchomość to doskonałe miejsce dla osób poszukujących działki w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Grabostów

Grabostów(Żar + 20 km)

65 000 zł1 253 m² 51,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Grabostów, gmina Zelów, powiat bełchatowski. Grabostów to kameralna wieś z luźną zabudową jednorodzinną licząca niespełna 240.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Żar

Żar,łódzkie

99 000 zł1 877 m² 52,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedaży niezabudowana działka o powierzchni 1877 m2, położona w miejscowości Żar, gmina Kluki, powiat bełchatowski. Działka znajduje się w terenie, dla którego nie ma planu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Żar

Żar,łódzkie

29 013 zł3 400 m² 8,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Licytacja działki - W dniu 09.12.2008 r. o godz 09:00 w budynku Sądu Rejonowego w Bełchatowie odbędzie się licytacjia niezabudowanej działki gruntu przy drodze gruntowej, utwardzonej.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij